O koncertě 2014

Ahoj Floyďáci a všichni ostatní příznivci dobré muziky.

Dnes je 17.6. a já se konečně dostal k tomu, napsat pár řádků o koncertě. Ale měl jsem aspoň čas vše vstřebat a "vydýchat" to, protože ten týden po jsem byl doslova vyšťavenej a to nejen já.

Koncert samotnej byl ( a myslím že se mnou budou asi všichni souhlasit ) suprovej. Z větší části se nám s Jurem povedlo, za pomoci ostatních přátel, zrealizovat nápady, které měly podbarvit a obohatit zážitek z tohoto výjmečného večera. Něco se bohužel nepodařilo udělat úplně dokonale podle našich představ, a pozorný divák či fajnšmekr, nejspíš postřehl detaily, které nevyšli tak jak bylo míněno. Ale to nám nijak náladu nezkazilo, protože celkový dojem ( aspoň pro nás dva ) byl skvělej. Ale věřím tomu, že se to líbilo aji Vám všem, kteří jste se přišli pobavit a vychutnat si tu krásnou muziku legendy Pink Floyd

Chci tady poděkovat kapele Distant Bells, kteří zahráli opět famózně. Vypadá to že nám toto uskupení zraje jako víno Usmívající se. Kvůli problémům s elektrikou, byli ochotní přijet mnohem dřív a vše vyzkoušet tak, aby jste neměli zážitek přerušený nějakými nepříjemnostmi.

Stejně tak patří dík klukům Happysounďákům. Díky tomu že letos nepršelo, tak dlouho do sobotního rána ladili světla, a myslím že výsledek byl opravdu skvělej. Mikymu se opět podařilo v našem neakustickém kině vyrobit dokonalej zvuk, takže jsme si mohli výkon kapely dokonale vychutnat.

A opět veliké, převeliké poděkování patří všem sponzorům, kteří nám pomohli buď finančně nebo materiálně. Bez jejich pomoci nelze akci v takovém to rozsahu uspořádat. Martinovi Štěpánkovi z Blanska, který nám zapůjčil některá světla a dataprojektory. Všem moc DĚKUJEME !

No a na konec obrovské poděkování patří našim kamaradům a kamarádkám, kteří nám to vše, stejně jako loni, pomohli vytvořit a dotvořit aby vše jak se říka klaplo. Přátelé DĚKUJEME !

A poděkování patří i Vám divákům, za Váš aplaus ve stoje. Hodně si toho ceníme, DÍKY !  A těšíme se na setkání příští rok, opět tady v letním kině Smějící se

Fotogalerii avideo ještě nemáme dokončený, tak Vás prosíme o strpení. Zatím jsem některé fotky přidal aspoň na svůj facebook a Distant Bells na svém fejzku taky mají pár fotek.

P.S.

 Velice nás potěšila takřka dvojnásobná účast diváků oproti loňsku. I to je pro nás ocenění kvalit kapely, zvuku, světel a naší práce. Bohužel i přesto se našlo pár "rejpalů", kterým se nelíbil způsob předprodeje nebo výše vstupného. Proto bych těmto rádoby fandům chtěl něco napsat. 

Toto všechno s Jirkem děláme jen z velkého fandovství, nadšení a jako poctu skupině Pink Floyd, bez nároku na jakoukoliv odměnu. Stejně tak naši přátelé, kteří nám s přípravami a organizací pomáhají. Většina z nich nejsou fandi této skupiny a znají jen pár písniček, které se občas hrají v některém z rádií a jen zlomek z nich vlastní některou desku nebo cédéčko. A přesto nám jdou ve svém volnu pomoct a to mi věřte, že je to pořádná makačka !

Protože sami takovou akci uspořádat nemůžeme, děláme to pod hlavičkou fotbalového klubu Rájce-Jestřebí, kterého jsme členové a celý výnos jde na podporu a rozvoj mládežnické kopané tohoto klubu. Mimo jiné na pokrytí nákladů na turnaj přípravek, který jsme dělali hned týden po koncertě. 

Tak to je pro ty, kteří mají pocit že jsme moc drazí.