O koncertě 2013

Zdravíme všechny fandy, nadšence a příznivce skupiny PINK FLOYD.

Jsme stejně nadšení blázni jako Vy, a proto pro Vás (i nás), a všechny ostatní příznivce skvělé muziky, připravujeme jedinečný koncert ve stylu PINK FLOYD show. Tato akce proběhne ve spolupráci s brněnskou kapelou DISTANT BELLS, momentálně nespíš nejlepší českou kapelou, hrající nejvěrněji revival PINK FLOYD.

Dnes 27.6. 2013  už ale zdravím především ty,kteří na koncertě byli,ale i ty kteří z různých důvodů nepřišli. Jejich chyba, VELKÁ chyba.

Protože jak je dle dnešního data patrno,koncert se již uskutečnil, a já zde zcela neskromě, jako jeden z autorů projektu prohlašuji, že to byla BOMBA, SUPER, ŠPICA  a já nevím co ještě. Prostě vynikající.

Věděli jsme s Jirkem co chceme vytvořit, jak to má vypadat, scéna a tak dál.., ale naše očekávání bylo mnohonásobně překonáno. Nečekali jsme že to bude až tak působivé. Mě osobně chvílemi běhal mráz po zádech, no a přiznám se, že i nějakou tu slzu jsem zamáčkl. Bylo to několik měsíců příprav a plánování, pátek a sobota pouze tři hoďky spánku, ale ten pocit že se to povedlo, za to stál.

Obrovské díky patří kapele, která zahrála exelentně. Je vidět že si kluci s holkama tu muziku užívají, že je to krásně baví. Když si uvědomíme, že den předtím vystupovali v Praze.... Smekám před jejich výkonem.

Stejné díky patří partě Happysound, kteří přijeli už v pátek, aby si mohli všechno vyzkoušet, ale protože v noci dvakrát pořádně zapršelo, tak jsme místo zkoušení běhali s igelitama a schovávali co se dalo. Přesto všechno zvládli na jedničku. Zvuk byl suprovej a světla až na malé drobnosti, vynikající.

Velký dík také patří, velice skromnému ohněstrůjci Ivanovi Martínkovi, který přidal bezmála o polovinu více efektů, než na čem jsme se původně domluvili. A to bez navýšení ceny! Bez něj by to určitě nebylo Pink Floyd show.

No a v neposlední řadě, asi možná největší díky, patří našim přátelům, Jirkově manželce a mé přítelkyni, že nás podporovali, fandily nám, ale hlavně nám pomohli tento projekt zrealizovat. Bez jejich podpory a pomoci, by jsme to nedokázali. Díky nim jsme si splnili sen, udělat koncert Pink Floyd, i když pouze revivalový, zato s vynikající kapelou Distant Bells. Všem za to moc děkujem.

Taky nesmím zapomenout na naše sponzory. Jim patří hodně velké poděkování,protože jak už to dnes je,peníze jsou až na prvním místě.A bez sponzorské podpory dnes nelze dělat žádné kulturní akce. Naštěstí,se ještě mezi námi najdou lidé, kteří jsou ochotní investovat do dobré věci, a věřím že se i oni přesvědčili,že jejich peníze nebyly zbytečně vyhozené. Velice moc si jejich podpory vážíme. Velké DÍKY !!!

Ale nemůžu zapomenout ani na Vás diváky, kteří jste přišli v hojném počtu, a aplauzem ve stoje, nás všechny odměnili za snahu. Za to i Vám všem patří velké díky.

 

P.S.

Také děkujeme za vzkazy na diskuzní stránce. Musím se omluvit že jsem na vzkazy nereagoval, ale měl jsem nemocné PC.                                                         

Michal Gracík na faceboku Happysound, udělal krásné album fotek, takže se můžete mrknou. My sem na stránky taky něco dáme, ale v tom shonu a ůžasu, jsme zapoměli fotit. Tak postupně dáváme něco dohromady, apak to tady taky vystavíme.                                                                                                                                                                                                             

Mějte se fajn, ahoj Lišák

Připojené obrázky